Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

21 (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Biografi Krim
1,424 Shikime

Përshkrimi

21-shi është një histori e bazuar në fakte që tregon për 6 studentë që trajnohen për t’u bërë ekspertë në numërimin e letrave dhe rrjedhimisht fitues të miliona dollarëve në kazinotë e Las Vegasit.

Shiko/Shkarko

Nyje: 21 (2008)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS