Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

23 Blast (2014) | Me Titra Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Familjar Sport
702 Shikime

Përshkrimi

Kur ylli i futbollit të një gjimnazi verbohet papritur, duhet të vendosë nëse do të jetojë një jetë të sigurtë me aftësi të kufizuara apo të rikthehet në jetën e mëparshme dhe në sportin që ende dashuron.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS