Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

24 (2016)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Sci-Fi Triller
4,318 Shikime

Përshkrimi

Një shkencëtar shpik një makinë kohe, e cila çon në një konflikt midis vëllait të tij binjak dhe djalit të tij. Koha është e vetmja gjë që njeriu nuk mund ta kontrollojë... po sikur dikush ta ketë fuqinë?

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/nHCaTdSU8Mw

Shiko/Shkarko

Nyje: 24 (2016)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS