Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

300 (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Fantazi
1,717 Shikime

Përshkrimi

Mbreti Leonidha dhe një grup prej 300 burrash loftojnë kundër persëve në Termopile në vitin 480-të para Krishtit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/4lebAHYYoTY

Shiko/Shkarko

Nyje: 300 (2006)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS