Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

4.3.2.1. (2010)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Krim Triller
452 Shikime

Përshkrimi

Ndërkohë që Xho është e bllokuar në punën e saj në supermarket, shoqet e saja janë duke bërë një jetë aventuriere, secila në mënyren e saj: Kasandra po shkon në "New York" që të takojë të dashurin e saj të internetit, Keri po merr pjesë në fushatën për lirinë e gruas dhe Shenon po shkon të takojë krijuesin e saj. Por fati do ti trokasë në derë. Këto 4 vajza do të kalojnë 3 ditë që s’do ti harrojnë, në 2 qytete të ndryshme… me shpresën që do dalin gjallë nga e gjithë kjo.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/upYfnEjxJl8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS