Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

50/50 (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
3,035 Shikime

Përshkrimi

I frymëzuar nga një histori e vërtetë, një komedi e përqëndruar në një djalë 27-vjeçar që mëson për diagnozën e tij të kancerit, si dhe luftën e tij të mëvonshme që të mundë sëmundjen.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Qevg6

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/HwcKR

Shiko/Shkarko

Nyje: 50/50 (2011)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS