Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

6 Years | 2015

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
1,099 Shikime

Përshkrimi

Një çift i ri, i lidhur me një dashuri në dukje ideale, fillon të zbulojë sesi mundësitë e papritura i çojnë ata në një rrugë të paqëndrueshme dhe të dhunshme, duke kërcënuar të ardhmen që ata gjithmonë kishin imagjinuar.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS