Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

71 (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Triller
2,946 Shikime

Përshkrimi

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e Belfast…

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/nKGcM10Jzms

Shiko/Shkarko

Nyje: 71 (2014)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS