Albkino.co | Filma me titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu
 • New Hot Pursuit (2015)

  Hot Pursuit (2015)

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Një oficere e policisë përfshihet në një aventurë kur i jepet një mision: të mbrojë vejushën e një trafikanti droge duke u përballur me kriminelë dhe policë te korruptuar.

 • New Extremely Loud & Incredibly Close (2011)

  Extremely Loud & Incredibly Close (2011)

  nga Admin Shtuar 15 Shikime / 0 Likes

  Një shpikës nëntë-vjeçar amator, Francophile, dhe pacifist kërkon nëpër New York City për një kuti që përputhet me një çelës misterioz të lënë pas nga babai i ti

 • New Footloose (2011)

  Footloose (2011)

  nga Admin Shtuar 28 Shikime / 0 Likes

  Rehn MakKorman është një djalë i ri me shpirt të lirë. Megjithatë, në shtëpinë e tij të re në Beaumont, gjërat janë shumë konservatore. Rehn nuk rri duarkryq por bën ''revoluc

 • New Fatal Attraction (1987)

  Fatal Attraction (1987)

  nga Admin Shtuar 23 Shikime / 0 Likes

  Fjetja një nate me një burrë të martuar kthehet në makthë kur ajo fillon të shqetësojë atë dhe familjen e tij.Regjisor:Adrian LyneAktorë:Michael Douglas, Glenn Mbylle, Anne Archer

 • New Safelight (2015)

  Safelight (2015)

  nga Admin Shtuar 11 Shikime / 0 Likes

  Një djalosh pasi takohet me një vajze shikojnë mundësit e tyre duke udhëtuar në brigjet e bregdetit të Kalifornisë për të bërë koleksione fotosh.

 • New Standby (2014)

  Standby (2014)

  nga Admin Shtuar 10 Shikime / 0 Likes

  Alan, pas dështimit të dasmës së tij dhe pushimit nga puna, punon me të ëmën në aeroportin e Dublinit. Aty takohet me dashurinë e tij të parë, Alisën me të cilën kalon një natë

 • New Flashdance (1983)

  Flashdance (1983)

  nga Admin Shtuar 18 Shikime / 0 Likes

  Një grua nga Pittsburgh me dy punë si saldatore dhe balerin ekzotike dëshiron të futet në shkollën e baletit.Regjisor:Adrian LyneAktorë:Jennifer Beals, Michael Nouri, Lilia Skala

 • New Triangle (2009)

  Triangle (2009)

  nga Admin Shtuar 16 Shikime / 0 Likes

  Historia vërtitet rreth pasagjerëve të një udhëtimi me jahtë në Oqeanin Atlantik, i cili u godit nga kushtet e motit misterioze, hidhen në një tjetër anije vetëm për të përjetuar kë

 • New Deep Blue Sea (1999)

  Deep Blue Sea (1999)

  nga Admin Shtuar 21 Shikime / 0 Likes

  Gjatë një eksperimenti me peshkaqenët për sëmundjen e trurit, ata bëhen shumë të zgjuar dhe arrijnë të shpëtojnë.

 • New The Tall Man (2012)

  The Tall Man (2012)

  nga Admin Shtuar 17 Shikime / 0 Likes

  Kur fëmija i saj humbet, një nëne i duhet të zbulojë legjendën e Man Tall, një rajon i cili dyshohet se rrëmben fëmijë.

 • New Think Like a Man (2012)

  Think Like a Man (2012)

  nga Admin Shtuar 13 Shikime / 0 Likes

  Katër miq komplotojnë për të kthyer tryezat nga gratë e tyre kur ata zbulojnë se zonjat kanë përdorur këshilla marrëdhëniesh kundër tyre nga Steve Harvey.Regjisor:Tim StoryAktorë:Chris Brown

 • New The Blind Side (2009)

  The Blind Side (2009)

  nga Admin Shtuar 14 Shikime / 0 Likes

  Historia e Majkell Oherit, një djalë i tramautizuar dhe i pastrehë i cili bëhet një lojtar "All American Football" dhe raundi i parë i NFL-së me ndihmen e një gruaje të dashur dhe familjes së tij. Regjisor

 • New The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  nga Admin Shtuar 8 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e cuditshme. Historia e nje njeriu te quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga te tjeret… Lindi plak, me rudha dhe me kalimin e kohes rinohej deria vdiq nje foshnje.

 • New The Book of Eli (2010)

  The Book of Eli (2010)

  nga Admin Shtuar 16 Shikime / 0 Likes

  Një përrallë post-apokaliptike, në të cilën një njeri i vetëm lufton në rrugën e tij nëpër Amerikë me qëllim të mbrojtjes së një libri të shenjtë që mban s

 • New Valkyrie (2008)

  Valkyrie (2008)

  nga Admin Shtuar 8 Shikime / 0 Likes

  Nje Dramatizim i grushtit te shtetit me 20 korrike te oficereve gjermane qe ishin teper te deshperuar ! Perpjeka e tyre kunder Hitlerit gjate Luftes se Dyte Boterore.

 • New 48 Hrs. (1982)

  48 Hrs. (1982)

  nga Admin Shtuar 36 Shikime / 0 Likes

  Një polic pa dëshirën е tij bashkohet me një kriminel të mençur, për të kapur një vrasës. Regjisor:Walter HillAktorë:Nick Nolte, Eddie Murphy, Annette O'Toole

 • New Love & Other Drugs (2010)

  Love & Other Drugs (2010)

  nga Admin Shtuar 29 Shikime / 0 Likes

  Një grua që po vuan nga Parkinson, miqësohet me një shperndares droge qe punon për Pfizer, kundër sfondit Pittsburgh 1990.

 • New Deadline (2009)

  Deadline (2009)

  nga Admin Shtuar 30 Shikime / 0 Likes

  Një skenariste e cila udhëton për në një shtëpi të braktisur për të përfunduar një skenar në kohë, por një seri ngjarjesh të çuditshme e çojnë atë në n

 • New Dead Like Me: Life After Death (2009)

  Dead Like Me: Life After Death (2009)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Pas largimit të Rube Sofer, një korrës i ri me emrin Cameron Kane e merr përsipër. Ai është një biznesmen i shkëlqyeshëm i cili nuk mund të kujdeset më për ti ndihmuar të sapo vdekurit.

 • New The Nanny Diaries (2007)

  The Nanny Diaries (2007)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Një e diplomuar kolegji shkon në punë si një dado për një familje të pasur Nju Jorku. Strehohet në shtëpinë e tyre.

 • New The Pursuit of Happyness (2006)

  The Pursuit of Happyness (2006)

  nga Admin Shtuar 28 Shikime / 0 Likes

  Një shitës merr kujdestarinë e djalit të tij dhe është në prag të fillimit të një jete ndryshe profesionale. Bazuar ne ngjarje te vertete

 • New Machine Gun Preacher (2011)

  Machine Gun Preacher (2011)

  nga Admin Shtuar 14 Shikime / 0 Likes

  Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke nd

 • New This Means War (2012)

  This Means War (2012)

  nga Admin Shtuar 27 Shikime / 0 Likes

  Dy agjentet me te mire te CIA-s zhvillojne nje lufte epike kunder njeri tjetrit pasi marrin vesh qe lidhur me te njejten grua.

 • New Wanted (2008)

  Wanted (2008)

  nga Admin Shtuar 21 Shikime / 0 Likes

  Një punëtor i zhgënjyer zyrash mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe se ai ka të njëjtat aftësi mbinjerëzore si babait i tij për vrasje.

 • New The Spy Next Door (2010)

  The Spy Next Door (2010)

  nga Admin Shtuar 32 Shikime / 0 Likes

  Ish-spiuni i CIA-s Bob Ho merr në caktim të kujdeset për tre fëmijët e të dashurës së tij.

 • New Surfer, Dude (2008)

  Surfer, Dude (2008)

  nga Admin Shtuar 34 Shikime / 0 Likes

  A wave twisting tale of a soul searching surfer experiencing an existential crisis.

 • New The Protector (1985)

  The Protector (1985)

  nga Admin Shtuar 58 Shikime / 1 Likes

  Dy policët Nju Jorkez, Billy Wong dhe Danny Garoni, udhëtojn në Hong Kong pasi vajza e një biznesmeni të pasur rrëmbehet nga lordi i drogës, z Ko. Regjisor:James GlickenhausAktorë:Jackie Chan, Danny Aiello, Sandy Al

 • New A Walk to Remember (2002)

  A Walk to Remember (2002)

  nga Admin Shtuar 36 Shikime / 0 Likes

  Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuripasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit. Regjisor:Adam ShankmanA

 • New Locked Down (2010)

  Locked Down (2010)

  nga Admin Shtuar 35 Shikime / 0 Likes

  Dani, një polic i nderuar, është arrestuar pas një hetimi që shkon keq. Ndërsa rri qetë në qelinë e re të burgut, Dani është i detyruar që të përfshihet në luftimet në ka

 • New Gallows Road (2015)

  Gallows Road (2015)

  nga Admin Shtuar 35 Shikime / 0 Likes

  Dëshpërimi dhe vuajtjet e detyrojnë një njeri që ta falë të pafalshmen.

 • New Confidence (2003)

  Confidence (2003)

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Jake Vig është një mashtrues i përkryer, bënë një grup për t'u hakmarrë për vrasjen e shokut të tij. Por mashtrimi i tij i fundit dështon, duke e lënë atë në borxh tek një

 • New Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)

  Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)

  nga Admin Shtuar 37 Shikime / 0 Likes

  Një grup i studentëve të një universiteti humben në një stuhi gjatë udhëtimit të tyre, dhe më pas strehohen në një sanatorium të braktisur, që është shtëpia e disa kaniba

 • New A Dangerous Man (2009)

  A Dangerous Man (2009)

  nga Admin Shtuar 26 Shikime / 0 Likes

  Pasi vuajti 6 vjet i burgosur për një krim që ai nuk ka kryer, Shane Daniels është liruar nga burgu me një falje nga shteti i Arizonës.

 • New A Room for Romeo Brass (1999)

  A Room for Romeo Brass (1999)

  nga Admin Shtuar 41 Shikime / 0 Likes

  Dy djem dymbëdhjetë-vjeçar, Romeo dhe Gavin, i nënshtrohen një testi të jashtëzakonshëm të karakterit dhe miqësisë kur Morell, një i huaj naiv por i çuditshëm dhe i rrezikshëm,

 • New Nine and a Half Weeks (1986)

  Nine and a Half Weeks (1986)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 0 Likes

  Një grua përfshihet në një aferë të papërcaktuar me një burrë. Ajo mezi e di diqka për jetën e tij, vetëm për lojrat e tij seksuale që ata luajnë, kështu që marrëdh&

 • New American Reunion (2012)

  American Reunion (2012)

  nga Admin Shtuar 22 Shikime / 0 Likes

  Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe ndersa mbildhen per ribashkimin e shkolles se tyre. Si e ka tr

 • You Again (2010)

  You Again (2010)

  nga Admin Shtuar 55 Shikime / 0 Likes

  Kur një vajzë kup­ton që vel­lai i saj po mar­to­het me vajzën që e ka keq­tra­j­tuar atë në gjim­naz, ajo për­piqet të eskpo­zojë ngjyrat e vërteta të s&e

 • Prince of Persia: The Sands of Time (2010)

  Prince of Persia: The Sands of Time (2010)

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Nje Princ i ri i arritisur se bashku me nje princeshe duhet te ndalojne nje nje te “lige” qe te shkaterroje boten me ane te nje kame qe mundeson levizjen ne kohe!

 • Wanderlust (2012)

  Wanderlust (2012)

  nga Admin Shtuar 42 Shikime / 0 Likes

  Të tronditur nga papunësia e papritur, një çift e lë Manhatanin si alternativë për të jetuar, dhe në fund të fundit vendosin të eksperimentojnë jetesën duke jetuar në një komun&e

 • Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)

  Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Një grup njerëzish e gjejnë veten të bllokuar në pyllin jugor te Virginias, duke luftuar për jetën e tyre kundër një grupi kanibalë të egër dhe të natyrisht te shemtuar.

 • Let the Bullets Fly (2010)

  Let the Bullets Fly (2010)

  nga Admin Shtuar 37 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1920 në Kinë, një bandit arrin në një qytet të largët provincial duke u paraqitur si shefi i saj i ri, ku ai përballet kundër një fisniku tiranik vendas…

 • The Ghost Writer (2010)

  The Ghost Writer (2010)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtar punësohet për të përfunduar kujtimet e një ish-kryeministri britanik dhe zbulon sekrete që e vënë jetën e tij në rrezik.

 • Before We Go (2014)

  Before We Go (2014)

  nga Admin Shtuar 73 Shikime / 1 Likes

  Nik, një muzikant i cili gjendet përpara një dileme, takon në stacionin e trenit Bruk, një vajzë e cila fsheh pas saj një dilemë akoma më të madhe.

 • Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

  Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

  nga Admin Shtuar 43 Shikime / 0 Likes

  Sam Witwicky lë Autobotët pas për një jetë normale. Por, kur mendja e tij është e mbushur me simbole të fshehta, ai bëhet objektivi i Decepticons, dhe kthehet përsëri në luftën e Transformer

 • The Hunger Games: Catching Fire (2013)

  The Hunger Games: Catching Fire (2013)

  nga Admin Shtuar 26 Shikime / 0 Likes

  Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark bëhen shënjestra e Kapitolit, pas fitores së tyre në Hunger Games 74 shpërthen rebelimi në Distriktin Panem.

 • Popular Game of Thrones | Seazoni 2 - Episodi 4

  Game of Thrones | Seazoni 2 - Episodi 4

  nga Admin Shtuar 840 Shikime / 0 Likes

  Lord Baelish mbërrin tek kampi i Renly’s përpara se ai te përballet me Stannis.Daenerys dhe dothraket e tjerë janë te mirëpritur ne qytetin e Qarth. Arya, Gendry, dhe Hot Pie gjinden te burgosur ne Harrenhal.

  Featured
 • Popular Game of Thrones | Seazoni 2 - Episodi 3

  Game of Thrones | Seazoni 2 - Episodi 3

  nga Admin Shtuar 829 Shikime / 0 Likes

  Tyrion përpiqet te shikoje kujt mund ti besoje ne këshill. Catelyn viziton Renly e përpiqet qe ai ti bashkohet Robb ne lufte.Theon duhet te vendose për besnikërie e tij ndaj familjes apo ndaj Robb.

  Featured
 • Devil (2010)

  Devil (2010)

  nga Admin Shtuar 36 Shikime / 0 Likes

  Një grup i njerëzve janë të bllokuar në një ashensor dhe Djalli misteriozisht është në mesin e tyre. Regjia: John Erick DowdleSkenari: Brian Nelson, M. Night Shyamalan Yjet: Chris Messina, Caroline Dhavernas, B

 • Inception (2010)

  Inception (2010)

  nga Admin Shtuar 20 Shikime / 0 Likes

  Në një botë ku teknologjia ekziston për të hyrë në mendjen e njeriut përmes pushtimit në ëndërr, një hajdut shumë i kualifikuar i është dhënë një shans përfundi

 • Aeon Flux (2005)

  Aeon Flux (2005)

  nga Admin Shtuar 49 Shikime / 0 Likes

  Aeon Flux është një vrasëse misterioze e cila punon për Monicans, një grup i rebelëve që po përpiqen për të përmbysur qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për të

 • Tristan and Isolde (2006)

  Tristan and Isolde (2006)

  nga Admin Shtuar 51 Shikime / 1 Likes

  Një aferë në mes të trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) kërkon dënim për dashnorët e rinj.Regjisor:Kevin Reynol

 • Transformers (2007)

  Transformers (2007)

  nga Admin Shtuar 37 Shikime / 2 Likes

  Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori:Michael Bay Aktoret:Shia LaBeouf,Megan FoxdheJosh Duhamel

 • Wag the Dog (1997)

  Wag the Dog (1997)

  nga Admin Shtuar 33 Shikime / 0 Likes

  Pak para zgjedhjeve, një mjek dhe një producent Hollivudi bashkojnë përpjekjet për të fabrikuar një luftë në mënyrë që të mbulojnë një skandal seksual presidencialë.Regjisor:B

 • The Unborn (2009)

  The Unborn (2009)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Një grua e re lufton shpirtin që ngadalë është duke e marrë nën kontroll atë.Regjisor:David S. GoyerAktorë:Odette Annable, Gary Oldman, Cam Gigandet

 • The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

  The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

  nga Admin Shtuar 30 Shikime / 0 Likes

  Xhuxhat, së bashku me Bilbo Baggins dhe Gandalf mjekër bardhin, vazhdojnë misionin e tyre për të rimarrë Ereborin, atdheun e tyre, nga dragoi Smaugul. Bilbo Baggins është në posedim të një unaze miste

 • The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

  The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

  nga Admin Shtuar 25 Shikime / 0 Likes

  Bilbo Bagings (Martin Freeman) është një djalosh i ri Hobit, të cilit i kërkohet të braktisë shtëpinë e tij dhe të jetojë aventurën më të madhe të jetës së tij. Duke k&eu

Më të Shikuarit

Statistika

Artikujt e fundit

RSS