Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

A Crime (2006)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Krim Triller
406 Shikime

Përshkrimi

Jeta Vincentit është në pritje deri sa ta gjejë vrasësin e gruas së tij. Alice, fqinja e tij, është e bindur se ajo mund ta bëjë atë të lumtur. Ajo vendos të shpikë një fajtor, në mënyrë që Vincenti të marr hak dhe ta lërë pas të kaluarën. Por nuk ka asnjë fajtor ideal dhe krim të përsosur ...

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/RKCgg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS