Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

A Ghost Story (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Fantazi Romancë
437 Shikime

Përshkrimi

Në këtë eksplorim të pazakontë të trashëgimisë, dashurisë, humbjes dhe poshtërsisë së vetë ekzistencës, një fantazmë e mbuluar me të bardhë kthehet në shtëpinë e tij periferike duke u përpjekur të komunikojë me gruan e tij të zhdukur.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/9Y5MKsxkyxs

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS