Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

A War (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Luftë
1,931 Shikime

Përshkrimi

Një grup ushtarësh paqeruajtës danezë në Afganistan gjenden ne një përplasje armësh me talebanët e zonës. Gjatë dyluftimit mbeten të vdekur disa civilë dhe për vdekjen e tyre gjykohet si përgjegjës komandanti i ushtarëve, i cili rrezikon dënim të përjetshëm.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/wtSOn

Shiko/Shkarko

Nyje: A War (2015)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS