Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Across the Universe (2007)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Fantazi Muzik
477 Shikime

Përshkrimi

Një dashuri e pastër mes dy të rinjve të klasave të ndryshme në mes luftës në Vietnam dhe këngëve të famshme të grupit legjendar The Beatles.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS