Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

After Earth (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Sci-Fi
611 Shikime

Përshkrimi

Nje perplasje len Kitai Reixh dhe te atin e tij,Saifer ne toke nje mije vjet pasi njerezit u arratisen nga toka.Me Saiferin te plagosur Kitai duhet te bej nje udhetim te madh per te dhene sinjal qe t’i ndihmojne.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS