Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

After.Life (2009)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Mister
1,426 Shikime

Përshkrimi

Një grua e re kapur në mes të jetës dhe vdekjes ... dhe një drejtor funeralesh i cili duket të kenë dhuratën e tranzicionit të të vdekurit, por mund vetëm të jetë i përqendruar që ta varrosin të gjallë.

Regjisor:
Agnieszka Wojtowicz-Vosloo
Aktorë:
Christina Ricci, Liam Neeson, Justin Long

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • petroo Shtuar qitni linkun per danlloud
RSS