Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Agent Hamilton: But Not If It Concerns Your Daughter (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Triller
686 Shikime

Përshkrimi

Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete suedeze.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS