Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Air (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Sci-Fi Triller
4,198 Shikime

Përshkrimi

Në të ardhmen e afërt, ajri i thithshëm nuk është më ekzistent dhe dy inxhinierë kanë për detyrë të ruajnë shpresën e fundit të vuajtjeve të njerëzimit, të ruajnë jetët e tyre dhe të administrojnë situatën që iu është caktuar.

Shiko/Shkarko

Nyje: Air (2015)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS