Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Alexander (2004)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,241 Shikime

Përshkrimi

Aleksandri, mbreti i Maqedonisë dhe një nga udhëheqësit më të mëdhenj ushtarakë në histori, pushton pjesën më të madhe të botës.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS