Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Alfa dhe Omega (2010) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
2,802 Shikime

Përshkrimi

Dy ujq të rinj në skajet e kundërta të rendit shoqëror gjenden së bashku në një vend të 
huaj dhe kanë nevojë për njëri-tjetrin për t'u kthyer në shtëpi, por dashuria komplikon çdo gjë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/pDwSxQywcP4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS