Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Gigolo (1980)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Triller Richard Gere
149 Shikime

Përshkrimi

Ngritjet dhe rëniet në jetën e një zhigoloje nga Los Angeles që kryesisht shërben për një klientelë të vjetër femërore.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/TPsNrEr9zxQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS