Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Hustle (2013)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


650 Shikime

Përshkrimi

Irving Rosenfeld, një mashtrues  i cili bashkë me partneren e tij  Sydney Prosser detyrohen të punojnë për punonjësin e FBI-së Richie DiMaso, i cili i shtyn ato drejt botës së politikanëve dhe mafias së Nju Xhersit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/9_mbpMIHyhI

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/Tvkn0s_XMHA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS