Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Justice (2015)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion
391 Shikime

Përshkrimi

Xhek Xhastis është një polic i Departamentit të Policisë së Los Anxheles, që është pezulluar nga forcat policore për shkak të veprimeve të pamatura ndërkohë që luftonte krimin. Xhek udhëton në një qytet në kufi të Teksasit dhe I meson sherifit të korruptuar llojin e tij të drejtësisë vdekjeprurëse.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/enbM6Fb7fUI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS