Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Pastoral (2016)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim
663 Shikime

Përshkrimi

Një yll tradicional amerikan kolegji dhe mbretëresha e tij e bukurisë shohin se si jeta e tyre perfekte shembet, kur vajza e tyre bashkohet me protestat e viteve 60 në Amerikë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/8TtWVjDhak8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS