Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Pie: Presents Band Camp (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
1,505 Shikime

Përshkrimi

Matt Stifler dëshiron të jetë ashtu si vëllai i tij i madhë, duke bërë filma porno dhe duke kaluar mir në kolegj. Pas sabotimit të grupit të shkollës, ai dërgohet në bandën e kampit ku me të vërtetë nuk e pëlqejn atë në fillim, por pastaj mëson se si të merret me bandën.

Regjisor:
Steve Rash
Aktorë:
Eugene Levy, Tad Hilgenbrink, Arielle Kebbel

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS