Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Psycho (2000)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,397 Shikime

Përshkrimi

Një i pasur në New York bankier, investimet ekzekutiv i fsheh alternativat nga vetja e tij, dhe shoku i ti përshkallëzohet më thellë në palogjikshmen e ti, dhe nga fantazitë e ti falso.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/1S-_EG7kQR8/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/O3ThkIJa3tk/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS