Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Psycho II: All American Girl (2002)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
1,610 Shikime

Përshkrimi

Një vajzë me emrin Rachael Newman ka zhvilluar një shije për vrasje dhe nuk do asgjë më shum se që të bëhet asistente e profesorit të kolegjit.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/A50PXo_r7Rk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • bledara Shtuar woww keta filma me serial killer me qmendin shume i dua ju lutem postojeni edhe 3shin ne qoftese eshte ose ndonje tjeter me serial killer ndonje shume te mir flme nga ju rrespekte per gjith stafin e albfilma ju duam perqafime
RSS