Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Reunion (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
1,044 Shikime

Përshkrimi

Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe ndersa mbildhen per ribashkimin e shkolles se tyre. Si e ka trajtuar jeta Meshellen, Xhimin, Ozin, Kevinin, Vikin, Finçin, Stiflerin, dhe mamane e Stiflerit? Ne veren e vitit 1999, ishte 4 djem dhe nje qellim, te humbnin virgjerine. Tani Kara eshte nje bukuroshe maturante ne gjimnaz e cila po kerkon per djalin perfekt per te humbur virgjerine gjithashtu.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ppTrFHJMWPQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS