Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

American Ultra (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Komedi
630 Shikime

Përshkrimi

American Ultra : Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/_lAXeSd56_o/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS