Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

An Act of War (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Luftë Triller
1,570 Shikime

Përshkrimi

Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i tij e gjen veten të mbërthyer në një rrjet të pashmangshëm joshjeje, droge dhe dhune.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/2AOgS4jMb6Q

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/Jaqyigwsr8c/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS