Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

An Officer and a Gentleman (1982)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
737 Shikime

Përshkrimi

Një djalë i ri duhet të përfundojë punën e tij në një shkollë тë маrinës për tu bërë një pilot, me ndihmën e një rreshteri të ashpër dhe të dashurës se tij të re.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/3UiVl

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS