Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

An Ordinary Man (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Luftë Triller
866 Shikime

Përshkrimi

Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/vB2cnNHFn-M

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS