Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

An Unfinished Life (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


504 Shikime

Përshkrimi

Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërnguled te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tjetrin dhe të shërojnë plagët e vjetra.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/0RhT79KOrL4

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/mR0lv1oeGf8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS