Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ant Man (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Sci-Fi
1,512 Shikime

Përshkrimi

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë Dr. Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/KRoHEJGZykg/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • shaban kalimashi Shtuar peci
RSS