Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Are We Done Yet? (2007)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Familjar Komedi
4,160 Shikime

Përshkrimi

Të porsamartuarit Nick (Ice Cube) dhe Suzanne (Long) vendosin për të lëvizur në periferi për të siguruar një jetë më të mirë për dy fëmijët e tyre. Por ideja e tyre për një shtëpi ëndërr është e shqetësuar nga një kontraktor (McGinley) me një qasje të çuditshme të biznesit.

Regjisor:
Steve Carr
Aktorë:
Ice Cube, Nia Long, John C. McGinley

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS