Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Armour of God (1986)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Komedi Jackie Chan
266 Shikime

Përshkrimi

Jackie Chan dhe ndihmës i tij i paaftë janë dërguar në një kërkim nëpër Evropë për të gjetur një thesar misterioz të mbajtur nga një organizatë e fshehtë e murgjve.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/jlHlboQ6eRQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS