Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

As Good as It Gets (1997)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
657 Shikime

Përshkrimi

Një mama beqare e cila punon kameriere, një autor mizantrop i pashoqërueshem dhe një artist homoseksual, formojnë një miqësi të papëlqyer pasi artisti pëson një aksident.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS