Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ask Me Anything (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
2,393 Shikime

Përshkrimi

Një vajzë e bukur e ëmbël shumë qesharake dhe në fund e humbur është vetëm, Katie Kampenfelt e cila vendos të bëj 1 vit pushim para fillimit të shkollës të zbuloje në të vërtet se kush është, ajo vendos ta hape një blog duke publikuar gjdo gjë për jetën e saj, por me kalimin e kohës e sheh vetën në shumë gjërat të ligata.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/JoWaF9MDE4I

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/z2IqCK_653w/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS