Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Assault on Wall Street (2013)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Triller
757 Shikime

Përshkrimi

Xhimi është një Nju Jorkez që bën një jetë normale, ka një punë ku paguhet mirë dhe një familje që kujdeset për të. Papritmas, çdo gjë ndryshon kur ekonomia bie duke bërë që Xhimi të humbasë gjithçka.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/lBxOU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS