Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aventurat e Tintinit (2011) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
3,869 Shikime

Përshkrimi

Reporteri guximtar Tintin dhe kapiteni Hadok u nisën në një gjueti 
thesari në një anije të fundosur e komanduar nga paraardhësi Hadok-ut.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/nr6aR6wVan8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Guest Shtuar super
RSS