Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Balto 3 (2004) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
5,153 Shikime

Përshkrimi

Balto punon për postën e SHBA. Ai e do punën e tij dhe 
miqtë e tij të rinj Kirby dhe Ralph. Balto është intriguar 
nga avioni postar që ka mbërritur ti zëvëndesojë ata.
 
Direktor: Phil Weinstein
Shkrimtarë:
Elana LesserCliff Ruby
Aktoret:
Sean AstinJodi Benson, Keith Carradine

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • lola bela Shtuar si hapet
RSS