Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 10 | Me Titra Shqip (I Fundit)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
860 Shikime

Përshkrimi

Easy hyjnë në Berchtesgaden, për të kapur “Rrjetën e Shqiponjës”, një shtëpi në mal të ndërtuar nga partia naziste për Hiterin. Pasi shkojnë në shtëpi dhe marrin shumë prona të Hitlerit, djemve i jepet pak pushim. Me Hitlerin që ka bërë vetëvrasjë, lufta në Europë ka mbaruar. Djemtë e Easy festojnë, por shpejt i thuhet se të gjithë anëtarët me pikë të pamjaftueshme do të dërgohen në Japoni.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS