Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 6 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
1,281 Shikime

Përshkrimi

Easy Company është në pyll jashtë Bastonjës, Belgjikë. Kompania ndesh morthin, urinë dhe sulmet rastësore gjermane. Mjeku Eugene Roe takon një infermiere belge me të cilën bëhet mike, teksa përpiqet të mbajë gjallë djemtë e Easy Company.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS