Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 7 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
780 Shikime

Përshkrimi

Togeri Dajk vendoset në krye të Easy Company, por ai është një lider i tmerrshëm. Ai vazhdimisht largohet nga vija kryesore dhe shkon në vende të ndryshme sa herë që i duhet kompanisë. Ushtarët fillojnë të dyshojnë nëse do të jetë ai i aftë t’i drejtojë kur t’i thuhet se duhet të marrin qytetin e Foit.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS