Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 9 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
910 Shikime

Përshkrimi

Easy më në fund hyjnë në Gjermani dhe takojnë me një rezistencë të vogël. Gjatë patrullimit, anëtarët e Easy zbulojnë një kamp përqëndrimi të braktisur. Rojet gjermane janë larguar, por të gjithë të burgosurit janë ende në kamp.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS