Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 2 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
1,027 Shikime

Përshkrimi

Anëtarët e Airborne 101 arrijnë në Normandi në Ditën-D. Humbjet janë një dështim i madh, dhe anëtarët e Easy Company janë të ndarë. Uintersi gjen disa anëtarë të kompanisë së tij dhe i drejton për tek kampi amerikan. Më pas i vihet në kryë të kompanisë kur bëhet e qartë se komandanti i tyre nuk i mbijetoi misionit. Easy Company më pas dërgohet për të nxjerrë jashtë një pozitë artilerie gjermane që po i sjell probleme trupave në Plazhin Utah.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS