Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 4 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
891 Shikime

Përshkrimi

Një grup paratrupash zëvëndësues i bashkohen Easy Company pak para se kompania të zhvendoset në Holandë për operacionin Market Garden. Kur Easy shkojnë në Eindhoven, ata nuk hasin rezistencë, por në vend të saj takohen me banorët të cilët janë të lumtur t’i shikjonë. Por kur ata patrullojnë një qytezë të afërt, i zënë pritë, dhe “Bulli” lihet pas.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS