Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Band of Brothers | Episodi 5 | Me Titra Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Aksion Dramë Histori
880 Shikime

Përshkrimi

Uintersi udhëhoqi një mision guximtar në digë gjermane dhe ngrihet në detyrë në Batalion. Uintersi nuk e pëlqën të jetë ulur pas një tavoline dhe shqetësohet për lidershipin e tre kompanive të cilët tashmë i ka në përgjegjësi. Lajmi sjell një sulm masiv gjerman në Pyllin Ardena dhe Easy Company dërgohet për të mbrojtur vijat alete, me mungesë në furnizime ushqimore dhe armë, dhe pa veshjen dimërore.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS