Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bangkok Adrenaline (2009)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Komedi
382 Shikime

Përshkrimi

Katër veta arrijnë në Tajlandë për të festuar dhe për të pirë. Një lojë kumari shkon keq dhe dëshpërimisht ata vendosin për të rrëmbyer vajzën e një miliarderi. Gjërat shkojnë ...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/mOoH0qbIvFI

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS