Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte (2011) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,085 Shikime

Përshkrimi

Barbi dhe motrat e saj kanë një sërë aktivitetesh si të përgatiten për udhëtimin e tyre të madh në Manhattan, në 23 dhjetor ku ata do të kenë një Krishtlindje perfekte! Mami dhe Babi janë tashmë në qytet për punë, kështu që do jetë e mrekullueshme ti takojë atje për pushime.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/BdhxH8AaQ98

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS