Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Barbi dhe Motrat e Saj ne Nje Perralle me Kuaj (2013) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
9,692 Shikime

Përshkrimi

Në një akademi hipasie në Alpe, Barbi dhe motrat e saj shkojnë me pushime dhe atje Barbi gjen kalin e ëndrrave të saj.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/Sj756

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Laura Shtuar sh e bkr barbi
  • kate dhe meri Shtuar nice very nice
  • ghjgf Shtuar bukur
RSS